Medico


Proč právě Medico

Bezpečnost dat

V oblasti bezpečnosti dat je program Medico díky způsobu ukládání dat na síti zcela unikátní. Data se neztratí ani v případě zavirování nebo havárie harddisku, v nejhorším případě je teoreticky možné přijít o momentální rozpracovaná data z aktuálního (poškozeného) počítače. Za celou dobu provozu není znám ani jeden případ, kdy by lékárna o svá data přišla.

Možnost práce bez sítě

Další unikátní funkce, kterou poskytuje pouze Medico. V případě havárie serveru nebo problémů na síti lze do doby odstranění závady zvolit režim nesíťového provozu a zcela bez přerušení provozu dále vydávat na kasách. Data se sehrají denní uzávěrkou. Po celou dobu provozu není znám ani jeden případ, kdy by lékárna musela přerušit svůj chod kvůli nefunkčnímu programu či technice.

Nadstandardní servis

Uvědomujeme si, že technická podpora a včasný servis je důležitou součástí provozu lékárny. Proto poskytujeme telefonickou podporu i mimo běžnou pracovní dobu, garantujeme příjezd technika do 3 hodin od nahlášení poruchy, při poruše techniky neodstranitelné na místě zapůjčíme náhradní zařízení po dobu opravy. K servisnímu zásahu, který nevyžaduje okamžité řešení na žádost klienta vyjíždíme v termínech i mimo běžnou pracovní dobu (odpoledne, večer, víkend) a to za zcela stejných podmínek jako v pracovní době, tedy bez příplatku. Do 15 km od sídla firmy neúčtujeme cestovné, pro vzdálenější lékárny účtujeme cestovné do maximální částky 1700,- Kč (a to až do 200 km od sídla firmy pokud by skutečná částka byla větší než 1700,- Kč), nad 200 km 2500,- Kč. Pro rychlejší podporu nabízíme také vzdálenou správu za běžnou hodinovou sazbu, bez cestovného.

Nejnižší ceny aktualizací

Program Medico má stanoveny ze všech firem působících v ČR nejnižší aktualizační poplatky. Je to umožněno zejména efektivitou práce v malých dynamických firmách bez přebujelé administrativy. Za stejné služby u nás platí klienti poplatky ve výši třetiny až poloviny částky, kterou účtují ostatní firmy.

Spolupráce s expertními systémy

Program Medico ve verzi Win přímo komunikuje s expertními medicínskými systémy AISLP, Bylinář a Rote Liste.

Individuální úprava programu

Pro klienty, kteří mají zvláštní požadavky na provoz jsou vytvářeny speciální rutiny přímo pro danou lékárnu. Tyto rutiny jsou zdarma v ceně aktualizačních poplatků.